Hakkımızda - About Us

Altan Tekstil 1992 yılından bu yana Laleli'de bay ve bayan hazır giyim ve tekstil sektöründe aktif olarak faaliyet göstermektedir.

%100 çalışma kapasitesi ile müşterilerinin arz ve taleplerini tüm memnuniyeti ile karşılamaktadır. Bayan hazır giyim sektöründe her zaman son teknoloji kullanan Laila Giyim kendi yarattığı özel stili yeniliklerin peşinde olması en canlı ve moda renkleri kullanması ayrıntıları kalite kumaşları ve dikişleriyle buluşturarak modern spor ve şık modellere imza atmıştır.

Koleksiyonumuz bluz, elbise, tayt, şalvar, eşofman takımları, t-shirt, swit'den oluşmaktadır. Viskon, kadife, polar, velsoft, lacoste, kürk, sendi, ikiiplik, üçiplik, glarya, interlok kumaşlarından oluşan modellerimiz yurtiçi ve yurt dışında pazarında büyük beyeni toplamıştır. Ürün gruplarımızın içerisinde dünyada büyük ihtiyaç duyulan büyük bedenlerimizde Laila mağazalarında yer almaktadır.

Altan Tekstil başta ABD, ÇEKOSLOVAKYA, İNGİLTERE, UKRAYNA, RUSYA, ODESSA, CEZAYİR, AZERBEYCAN, BİŞKEK olmak üzere bir çok ülkeye yaptığımız ihracatlarımızın yanında KAZAKİSTAN, İSRAİL, IRAK, SURİYE ve FAS'a yapmaktayız.

Misyonumuz kendi yarattığımız özel stilimiz ile dünya genelinde bulundukları bölgelerde söz sahibi olan dispiratör vasıtası ile markamızın bilinirliğini arttırmaktır.

Vizyonumuz Dünya markası olmaktır.